Wysyłka zamówienia Przygotowanie materiału realizowane jest po otrzymaniu płatności.


Jest ono natychmiastowe w przypadku płatności kartą kredytową/Pay Pal, natomiast w przypadku płatności przelewem realizowane jest w ciągu 1-2 dni. Gwarantujemy, że towar zostanie przygotowany w ciągu 2 tygodni od daty otrzymania płatności.

Płatność za wysyłkę obejmuje obsługę i pakowanie. Koszty obsługi są stałe, natomiast koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi wysyłki i od miejsca dostawy.

Zalecamy zebrać wszystkie artykuły w jednym zamówieniu. Nie jest możliwe połączenie dwóch różnych zamówień złożonych oddzielnie, dlatego koszty dostawy zostaną doliczone do każdego z nich.

Pakowanie odbywa się z troską o każdy szczegół, aby uniknąć uszkodzeń: wszystkie towary układane są na drewnianej palecie, rogi zabezpieczane są styropianem, a całość zawijana jest w folię.

Materiał rozładowywany jest na zewnątrz pod wybranym adresem, ręcznie lub przy pomocy platformy hydraulicznej w przypadku bardzo ciężkich ładunków, w gestii klienta leży przeniesienie materiałów do wnętrza, w którym zostaną one zamontowane.

W przypadku wykrycia defektów materiału fakt taki należy zgłosić przed upływem 7 dni od daty otrzymania towaru.

Przystąpimy do jego natychmiastowej wymiany. Nie przyjmujemy reklamacji na zamontowany już materiał.

Product added to compare.