consegna-in-tutta-italia.jpg

Cena wysyłki jest naprawdę minimalna!

Płatność za wysyłkę obejmuje obsługę i pakowanie. Koszty obsługi są stałe, natomiast koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi wysyłki i od miejsca dostawy.


Realizujemy wysyłki w całej Polsce, a nasze magazyny znajdują się w całym kraju, gwarantując wam szybką dostawę.


Po dotarciu do punktu docelowego kurier skontaktuje się z wami, aby ustalić dzień dostawy pod wasz adres.


Pakowanie odbywa się z troską o każdy szczegół, aby uniknąć uszkodzeń: wszystkie towary układane są na drewnianej palecie, rogi zabezpieczane są styropianem, a całość zawijana jest w folię, aby zabezpieczyć towar przed czynnikami zewnętrznymi.


Materiał rozładowywany jest na zewnątrz pod wybranym adresem, ręcznie lub przy pomocy platformy hydraulicznej w przypadku bardzo ciężkich ładunków, w gestii klienta leży przeniesienie materiałów do wnętrza, w którym zostaną one zamontowane.


Jeśli nie jesteś pewien, czy materiał nie jest uszkodzony, kiedy kurier poprosi cię o podpisanie potwierdzenia dostawy, podpisz je z dopiskiem „przyjmuję z zastrzeżeniem”, w ten sposób przystąpimy do natychmiastowej wymiany na nasz koszt uszkodzonego towaru.


Z MarmurGranit wystarczy wygodnie kliknąć na twoim komputerze lub smartfonie, aby otrzymać prosto do domu wybrany materiał.

Product added to compare.