Koszty wysyłki wyświetlane są w momencie składania zamówienia, po podaniu Twoich danych, przed dokonaniem płatności.

Koszty wysyłki obejmują opłaty manipulacyjne i opłaty za opakowanie. Koszty obsługi są stałe, natomiast koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki i adresu docelowego.

Opakowanie jest dopracowane w każdym szczególe, aby uniknąć stłuczenia: wszystkie towary układane są na drewnianych paletach, gdzie są następnie blokowane tak, aby uniknąć wszelkiego ruchu podczas transportu, narożniki zabezpieczone są styropianem i folią bąbelkową oraz wszystko jest następnie zawijane w celofan.

Materiał jest rozładowywany przodem do ulicy pod wybranym adresem docelowym, ręcznie lub za pomocą hydraulicznej klapy tylnej w przypadku bardzo dużych obciążeń, a klient jest odpowiedzialny za wniesienie materiału do środowiska użytkowania.

Kurier skontaktuje się z Tobą na numer telefonu komórkowego, który podasz przy składaniu zamówienia, w celu ustalenia terminu dostawy towaru u Ciebie.

W przypadku, gdy materiał dotrze na wadliwy adres dostawy, prosimy o złożenie podpisu z zastrzeżeniami na kurierze w momencie rozładunku, aby zapewnić natychmiastową wymianę części.

MarmoGranito wysyła statki po całych Włoszech, w tym na wyspach, aby zadowolić wszystkich klientów, teraz również w Europie! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę pod adresem info@marmurgranit.net

PRZECZYTAJ TERAZ WARUNKI DOSTAWY

powrót do FAQ

Product added to compare.