Koszty wysyłki pojawiają się podczas składnia zamówienia, po wpisaniu wszystkich danych, a przed płatnością.

Płatność za wysyłkę obejmuje obsługę i pakowanie. Koszty obsługi są stałe, natomiast koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi wysyłki i od miejsca dostawy.

Pakowanie odbywa się z troską o każdy szczegół, aby uniknąć uszkodzeń: wszystkie towary układane są na drewnianej palecie, do której są mocowane, aby zapobiec przesuwaniu się podczas transportu, rogi zabezpieczane są styropianem i folia bąbelkową, a całość zawijana jest w folię.

Materiał rozładowywany jest na zewnątrz pod wybranym adresem, ręcznie lub przy pomocy platformy hydraulicznej w przypadku bardzo ciężkich ładunków, w gestii klienta leży przeniesienie materiałów do wnętrza, w którym zostaną one zamontowane.

Kurier skontaktuje się z wami poprzez numer komórkowy, który wprowadzicie podczas składania zamówienia, aby ustalić datę dostawy.

W przypadku dostarczenia towaru pod nieprawidłowy adres, prosimy o podpisanie kurierowi w chwili wyładunku dokumentu dostawy z zastrzeżeniem, abyśmy mogli przystąpić do natychmiastowej wymiany materiałów.

MarmurGranit realizuje wysyłki do całych Włoch wraz z wyspami, a żeby zadowolić wszystkich klientów, teraz również w Europie! W celu otrzymania wyceny napisz pod adres info@marmurgranit.net

PRZECZYTAJ NATYCHMIAST WARUNKI DOSTAWY

powrót do FAQ

Product added to compare.