Bezzapachowy produkt na bazie rozpuszczalników, długotrwały wodoodporny olej odporny na plamy, chroniący szorstkie i gładkie powierzchnie.

STARK ma wygląd przezroczystej cieczy, która ma wysoką penetrację nawet w bardzo zwartych materiałach, takich jak polerowany i polerowany marmur, granit, łupek, bazalt i porfir.

Produkt znajduje największe zastosowanie w branży wyposażenia domu, gdzie zapewnia doskonałe uszczelnienie przed plamami tłustymi i plamami, które codziennie brudzą powierzchnie domu.

Ponadto STARK działa jako ochrona przed wzrostem soli przenoszonych przez wilgoć, zapobiegając wyciekaniu aureoli i wybielaniu w wilgotnych środowiskach, takich jak brzegi basenów, sauny i centra odnowy biologicznej, a więc w środowiskach o wysokim stężeniu pary wodnej.

Produkt odznacza się wysoką oddychalnością, jeśli jego aplikacja jest wykonywana z zachowaniem zalecanych parametrów, pozostawia obrobione podłoże całkowicie bezbarwne i tylko jego nadmiar może powodować powstawanie aureoli, łatwo usuwalnych przy użyciu odpowiedniego rozpuszczalnika.

998 Przedmioty
Product added to compare.